Знати, виконувати, відповідати

2015-11-25

 Знати, виконувати, відповідати

Знати, виконувати, відповідати

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році.

Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у відношенні до жінок та датою її завершення —

10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Знати, виконувати, відповідати

Працівники міської бібліотеки для дорослих теж долучилися до цьогорічної акції. І як не раз переконувалися плідна співпраця різних установ і організацій в проведенні заходів завжди дає кращий результат. Тому і запросили старшого лейтенанта кримінальної міліції в справах дітей Рейдало Таїсу Миколаївну. Зустріч відбулася в Державному навчальному закладі «Професійно-технічному училищі № 2 ім. Героя Радянського Союзу В.Ф.Орлова м.Ватутіного». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням любої форми насилля. Українське суспільство переживає не найкращі часи: розбійні напади, крадіжки, насильство в родині, підвищена агресивність підлітків, вживання наркотиків, алкоголю…Усе це знаходить своє вираження в поведінці та в стосунках між дітьми та дорослими.

Таїса Миколоївна наголосила, що учні повинні знати, що порушення закону тягне за собою відповідальність. А за вчинки неповнолітніх дітей відповідальність несуть батьки.

У наш час трапляється дуже багато випадків, коли молодь порушує закон. Таїса Миколаївна розповідала не лише про злочини, а й про шкідливі звички – вживання алкогольних напоїв та куріння. Бесіда тривала майже годину, всі уважно слухали. Були запитання, на які були дані вичерпні відповіді.

Кожен з присутніх учнів зробив для себе якийсь висновок. І маємо надію, що переконали, в тому що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.

 Знати, виконувати, відповідати

Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi